Kniha návštev

Dátum 01.02.2022

Vložil Zuzana

Titulok Salón neexistuje

Odpovedať

Dobrý deň, prosím Vás prečo neuvediete na svojej stránke, že salón bol zrušený, neexistuje, alebo ok presťahovaný???
Maily chodia späť, že adresa neexistuje. Telefón dvíha cudzí pán s tým, že je to omyl. A na danej adrese žiadnen salón nenájdeme.
Zbytočná strata času pre mnohých, ktorý na Vás kliknú.

Dátum 23.02.2012

Vložil Martina

Titulok poďakovanie

Odpovedať

chcem sa veľmi pekne poďakovať pani majiteľke za veľkú ochotu pri výbere šiat...pomáhala úplne vo všetkom, skúšala všetky možné aj nemožné závoje, bolerka, pompadurky....s takýmto prístupom som sa nestretla ani v jednej svadobke a pochodila som ich teda nemálo....budúce nevestičky vrelo vám tento salónik odporúčam, prístup a ochota sú na vysokej úrovni a šaty sú prenádherné :)

Dátum 13.02.2012

Vložil lenka

Titulok otazka

Odpovedať

Dobry den ja sa chem opita ze kolko stoji uvas pozicanie svadobnych siat dakujem

Dátum 02.01.2011

Vložil Mária Plutová

Titulok Poďakovanie

Odpovedať

Ďakujem veľmi pekne za ochotné rady ohľadom výberu svadobných šiat, doplnkov a celkový ochotný prístup k neveste. Bola som veľmi spokojná a odporúčam všetkým nevestám.

Dátum 12.11.2010

Vložil Anna Tomaškovičová-Cvengrošová

Titulok PODAKOVANIE

Odpovedať

Chcela by som Vam velmi pekne PODAKOVAT...po celej SNV a okoli ked som hladala saty tak som bola zhrozena..ale ked jedna znama odporucila mojej mamka vas salon,isli k vam pozriet tak prvy dojem uzasny...krasny,prijemny salon saty krasne ulozene hned to na mna a mojich blizkych zaposobilo...:D saty uzasne ani som si nevedela vybrat ale nakoniec som si vybrala spravne krasne lahke a uzasne ocarujuce saty citila som sa fantasticky bol to dokonaly den s velkym D..a to aj vdaka Vam DAKUJEM za rady a nech sa Vam dari...DAKUJEM

Dátum 18.10.2010

Vložil Drahoslava

Titulok Poďakovanie

Odpovedať

Tu netreba vela pisat staci tri krat super, super pristup, super saty a super ceny. Vrelo odporucam buducim nevestam. Dakujem!

Dátum 17.10.2010

Vložil Jana Majorová Garstková

Titulok svadba - 2. 10. 2010

Odpovedať

Naša svaba bola nádherná... A ja - nevesta - som sa cítila fantasticky aj vďaka krásnym, ľahulinkým šatám z Vášho salónu. Ďakujem za skvelý prístup a dobré rady :-) odporúčam...

Dátum 06.09.2010

Vložil Andrea Kupcová

Titulok Poďakovanie

Odpovedať

Pekný deň,veľmi rada by som sa Vám chcela poďakovať za pomoc pri výbere mojich šiat.Odozvy na ne boli výborne,každému sa páčili a hlavne manželovi.Bola som veľmi spokojná s Vašimi službami.Nech sa Vám darí a ešte raz ďakujem.

Dátum 06.09.2010

Vložil Mária Baštová

Titulok poďakovanie

Odpovedať

Ahoj Maji. Aj ja ti chcem veľmi poďakovať za ochotu pomôcť a poradiť pri výbere šiat. Bola som veľmi spokoná, až mi bolo ľuto ich vyzliecť :). Ohlasy na ne sú veľmi pozitívne. Nech sa darí.

Dátum 27.08.2010

Vložil Antónia Trnková

Titulok Poďakovanie

Odpovedať

Ahoj Maji,ďakujem veľmi pekne za pomoc pri výbere šiat,bola som veľmi spokojná,dobrý prístup,cena proste všetko,myslím,že nielen preto,že sa poznáme.Ešte raz vďaka,bola som spokojná /a nielen ja/ a možem doporučiť všetkým budúcim nevestám.Jaj ....keby som mohla vyberať ešte aspon raz,tak by to bolo určite fajn... určite by som zase neľutovala.Ešte raz vďaka.Praje Ti veľa úspechov,nech sa Ti darí!